Sosyal Reklamcı Olarak Fiyat Ve Kalite İle Hizmetinizdeyiz! Hoşgeldin - 0850 577 67 23 - 0546 698 88 87|info@sosyalreklamci.com
Yardım 2018-04-02T03:43:06+00:00

SIK SORULAN SORULAR

SosyalReklamci.com‘dan sipariş geçmeden önce sık sorulan sorular sayfamızdan genel olarak sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

Kesinlikle Hayır! Biz sosyalreklamci.com olarak kesinlikle müşterilerimizden şifre talep etmiyoruz. Sipariş esnasınız da instagram kullanıcı adı, fotoğraf(video) url adresinizi paylaşmanız, bizim siparişinizi tamamlamamız için yeterli olucaktır.

Kesinlikle Hayır! Kurumsal misyonumuzu tamamiyle müşteri – tüccar gizliliği arasında tutulmasına çok özen göstermekteyiz. Bilgileriniz asla üçüncü şahış kimselere ulaşamaz.

Hayır! Sipariş için sadece instagram kullanıcı adı, fotoğraf(video) url adresinizi istediğimiz için hesabınıza müdahele edilmesi bu açıdan imkansızdır. Bundan ötürü gönül rahatlığı ile sitemizden sipariş geçebilirsiniz.

Sosyalreklamci.com olarak kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak açısından websitemiz de 3D Secure ile Kredi Kartı ÖdemeMobil Ödeme ve Havale & EFT ödeme yöntemleri mevcuttur.

Şirketimiz ödeme sistemlerinde PayWant kullanmaktadır. PayWant, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur. Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.

SosyalReklamci.com olarak kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak açısından web sitemizde Mobil Ödeme seçeneği mevcuttur.

Sistemimizde yer alan tüm paketlerimizde maksimum süre olarak ne kadar sürede tamamlanacağı yazmaktadır fakat ortalama istisnai durumlarda (müşteri bazlı) siparişlerin teslimiyeti en geç pakette yazan süreyi 24 (yirmi dört) saati aşabilir.

Bizim sağladığımız  takipçiler tamamen gerçek ve aktif insanlardan oluşmaktadır, bundan ötürü profilinizde paylaşımlarına bağlı oran ile düşüşlerin görülmesi olağandır. Kesin olmamak ile birlikte bu düşüşün ilk iki hafta içinde maksimum alınan siparişe göre %10 olduğu bilinmesi gerekmektedir.

İnstagram “Bot” Takipçi; bir kişi tarafından değilde yapay zeka(sistem) üzerinden açılmış kişiye ait olmayan hesaplardır. Müşterilerimiz tarafından daha çok sayı kalabalığı yapması açısından tercih edilir. Bu takipçilerde düşüş kesinlikle olmaz. Hemen satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

SosyalReklamci.com tamamen müşteri memnuniyeti’ni prensip edinmiş kurumsal kimliğe sahip bir kuruluştur. Bizim için öncelik olan şey para değil size sağladığımız hizmetten memnunolmanızdır.

SosyalReklamcı.com  olarak (235) adet ürün ve hizmet ile sizinleyiz. Facebook,İnstagram,Twitter,Google+,Youtube,Soundcloud,Pinterest ve daha fazlası için https://www.sosyalreklamci.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.Takipçi,beğeni,retweet,canlı yayın izlenme gibi bir çok ürün ve hizmete sahibiz.